POWIADOMIENIA WEB PUSH
DLA TWOICH UŻYTKOWNIKÓW

Powiadomienie Web Push

Powiadomienie WEB PUSH jest krótką formą wiadomości.


Dzięki notif.pl wyślesz powiadomienia na urządzenia z system:

Powiadomienie Web Push składaja się z:

Powiadomienie Web PushTytuł powiadomienia to maksymalnie 35 znaków. Treść powiadomienia nie może zawierać więcej, niż 120 znaków.


W przypadku wysłania powiadomienia Web Push, gdy użytkownik nie jest dostępny online. Powiadomienie będzie czekać na użytkownika, aż ten uruchomi swoją przeglądarkę na telefonie lub komputerze i wtedy pojawi się w dolnym ekranie monitora lub w górnej części ekranu telefonu.


Powiadomienia Web Push zapewniają idealną formę informacji dla klienta, o promocjach na sklepie, kuponach rabatowych, wyprzedażach, nowościach na stronie internetowej.


Wysyłanie powiadomień Web Push z notif.pl


W celu rozpoczęcia wysyłania powiadomień należy zarejestrować się w serwisie. Następnie w ustawieniach dodać wiadomość powitalną, która zostanie wyświetlona każdemu użytkownikowi, który zezwoli na wyświetlanie powiadomień. Wiadomość powitalna jest zwykłym powiadomieniem wyświetlanym natychmiast po wyrażeniu zgody przez użytkownika na otrzymywanie powiadomień Web Push z twojej strony.


Po dodaniu wiadomości powitalnej przyszedł czas na instalację skryptu na twojej stronie. Wystarczy, że z ustawień skopiujesz kod:

Kod javascript z ustawień

i wkleisz go na swojej stronie. Jeżeli nie wiesz jak uzyskać dostęp do plików na twojej stronie skontaktuj się z nami na stronie „Kontakt” znajdziesz nasz adres email.


Jeżeli już dodałeś nasz skrypt do twojej strony w lewym dolnym rogu twojej strony wyświetli się ikona dzwonka.


Po kliknięciu na dzwonek użytkownikowi otworzy się nowe okno przeglądarki. W tym miejscu użytkownik może zaakceptować lub odrzucić powiadomienia z twojego projektu. Grafika wyświetlana w oknie jest, grafiką którą ustawiłeś w wiadomości powitalnej.

Zdjęcie z wiadomości powitalnej

Promocje, nowości na twojej stronie


Do twojego projektu zapisali się już użytkownicy? Czas wysłać powiadomienia. Przejdź do zakładki „Powiadomienia”, która jest dostępna po zalogowaniu. System notif udostępnia informacje o liczbie zapisanych użytkowników do twojego projektu. Po wysłaniu kampanii Web Push udostępniamy, także informacje takie jak:


Przed wysłanie powiadomienia do swoich użytkowników możesz sprawdzić jak wygląda w twojej przeglądarce. Podgląd możliwy jest na przeglądarkach Google Chrome, oraz Firefox.